Fotogalerie Umělecký akt Portrét Děti Reference Vizáž Informace pro Vás Mapa

Liberec - Stráž nad Nisou, Bilejova 531

Koupíte li na +420 776 266 815 kupón na focení, uděláte tím někomu RADOST!

E-mail

Chcete i Vy mít fotografie,

které Vám budou i modelky závidět?

Dobrý den,

nejprve si prosím přečtěte co o uměleckém aktu píše encyklopedie:

...fotografie aktu je umělecký fotografický směr, jehož tématem je zobrazení zcela nahého (akt)

nebo částečně odhaleného lidského těla (poloakt). Vychází z malby. Akt (fotografický anebo jiný) je sám o sobě zdrojem estetického zážitku pro vzdělaného diváka, ale také pomůckou pro všechny ostatní diváky,

jak usměrnit vztahy k nahému tělu od vulgární sexuality k estetické reakci. Akt by měl ukázat, jak tělo opravdu vypadá z estetického hlediska, a přiblížit rozdíl mezi nahým tělem ve skutečnosti a jeho obrazem v umění...

 

Já bych si dovolil dodat, že jako fotograf hledám dokonalost a k té se snažím přiblížit. Nejedná se tedy jen o zachycení nahého těla, ale o jeho nejkrásnější působení.

 

Jak takové focení probíhá.

Při nezávazné schůzce probereme Vaší představu, pokud to není možné osobně tak telefonicky. Domluvíme si co je dobré si sebou na focení přinést.

Ve smluvený termín se začíná ráno a končí cca v 16 hodin. Nejprve Vás vizážistka nalíčí a připraví vlasy, protože správný fotomake-up je důležitý, aby jste se sama sobě na fotografii líbila, a poradí vám co si obléct při focení. Během dne se líčení alespoň jednou obměňuje.

Pokud Vás to bude zajímat, tak vám může naše vizážistka poradit jak se správně nalíčit v běžný den). Vysvětlíme vám co máte dělat, aby jste na fotografiích vypadala přirozeně a přitom zajímavě a svůdně.

I během focení Vám poradíme jak se tvářit, pózovat apod. Po nafocení cca 100-120 snímků dostanete CD s náhledy všech fotografií, z kterého vy vyberete ty, které budete chtít zpracovat. Všechny vámi vybrané snímky budou následně zpracované do dokonalosti.

Focení probíhá v příjemném a pohodovém prostředí, tak i když jste ještě nikdy nefotila tak jsme přesvědčeni, že se vám to bude líbit.

 

Těšíme se na Vás.

ZDE NÁM MŮŽETE NAPSAT ZPRÁVU.

DO TEXTU PŘIDEJTE SVUJ TELEFON,

HNED JAK TO BUDE MOŽNÉ VÁM ZAVOLÁME.

 

Fotoateliér - Milan Holenda
Těhotné
Kalendář
Fotili jsme pro všechny celoplošné české televize, u silnic máme desítky bilboardů, atd. Další reference poskytneme osobně. (c) Milan Holenda
Blind rámy, výstavní a malířské stojany a td. Truhlářství Liberec - Jiří Kirchhof
  • Fotoatelier Milan Holenda - portrét, glamour, topless, móda, umělecký akt, přehlídky atd. E-mail: foto@milanholenda.eu